Резултати наших ученика на градском такмичењу из математике

|   Ђаци
К

ако на општинском тако и на градском такмичењу наши ученици су заблистали. Од ученика четвртог разреда, наши ученици Ковачевић Јован и Ђорђе Ћургус освојили су прву награду, другу награду освојио је Александар Џуџевић док су Вукан Ристић и Тијана Јолић освојили трећу награду. Чак 5 награда за наше четвртаке!

Ни у старијим разредима није изостао успех, тако да имамо две прве награде. Никола Лазић, ученик петог разреда и Катарина Малешевић, ученица шестог разреда.

Честитамо свим ученицима који су учествовали на овом такмичењу, а посебно ученицима који су освојили награде.

Следеће такмичење које очекује наше младе математичаре је републичко које окупља ученике шестог, седмог и осмог разреда. Дакле, посебно се поносимо Катарином Малешевић која се ових дана припрема и за ово такмичење.

Све честитке нашим математичарима, и пуно среће Катарини на предстојећем републичком такмичењу!