Нађа Нејковић - ђак генерације 2019/2020.

Нађа Нејковић – ђак генерације 2019/2020.

|   Некатегорисано

Драги осмаци,

Ближи се крај школске године, полагање завршног испита и упис у средње школе. Пуно посла је пред нама у овом периоду иако су услови ванредни. Пред нама је традиционално  изазован и тежак задатак да изаберемо ученика генерације 2019/20.

Овим путем позивамо све ученике који су заинтересовани и испуњавају услове да конкуришу за избор ученика генерације. Процедура је следећа:

1. Преузмете Правилник о избору ученика генерације који се налази на вебсајту школе . У горњем менију бирате опцију ДОКУМЕНТА па затим опцију Закони и Правилници. Преузмите Правилник из 2018.године, што је назначено на првој страни документа.
  2. Пажљиво прочитајте Правилник да бисте имали увид у критеријуме и систем бодовања.
  3. Напишите своју ученичку биографију у којој ћете представити себе, своја интересовања и сва постигнућа и резултате које сте остварили у току основног школовања. Форма биографије може да буде слободна, али је важно да приликом навођења постигнућа узмете у обзир критеријуме наведене у Правилнику. Обратите пажњу које активности се вреднују.
  4. Ученичке биографије пошаљите на мејл адресе својих одељењских старешина и педадога школе. Мејлинг листу имате на банеру Оаза знања –контакти.
  5. Рок за слање пријава је 30. мај
Записник са састанка Комисије за ђака генерације 2019/2020. можете погледати/преузети ОВДЕ
Биографију Нађе Нејковић можете погледати/преузети ОВДЕ