Међународни дан без аутомобила 23. септембар

danbezautomobila

Међународни дан без аутомобила – 23. септембар

|   Најаве

Поводом Европске недеље мобилности, којом промовишемо здраве и еколошке видове кретања као што су пешачење, бициклизам и јавни превоз, Град Београд је организовао радионице на Тргу републике, а ми позивамо све ученике и наставнике да, као и претходних година, у четвртак 23. септембра дођу у школу „превозом на ножни погон“.

На улазу у школу биће постављен пункт за пријављивање. Возила којим дођете (тротинете, бицикле, скејтбордове, ролере, ховербордове) паркирајте у својим учионицама. Вожња кроз школу није забрањена, али морате бити пажљиви како не бисте угрозили остале ученике. Фотографије које том приликом направите, доставите учитељима или одељењским старешинама, а одељење које буде највише учествовало биће јавно похваљено.