Прва помоћ – градско такмичење

p pomoc

Прва помоћ – градско такмичење

После успешне демонстрације наученог на часовима пружања Прве помоћи и освојеног првог места на општинском нивоу, још боље припремљени и пуни елана, отишли смо на градско такмичење. У категорији „подмладак“ такмичило се дванаест општина у парку код Конака кнеза Милоша, а наша шесточлана екипа је освојила пето место. Уз подршку инструктора из врачарског огранка Црвеног крста, у целодневном надметању, из полигона у полигон смо били све бољи, али нам је пласман на републичко такмичење измакао за неколико поена. Наша екипа је била међу најмлађима (сви су ученици 6. разреда) и верујемо да ће догодине бити још успешнији. Њихова жеља да постану волонтери Црвеног крста је највећи успех овог пројекта.

Честитамо свим учесницима!

prva pomoć2